Kościół w Kampinosie

Parafia Kampinos

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego korzystania z naszego mini portalu poświęconego parafii w Kampinosie. Znajdują sie tu wszelkie aktualności i informacje.

Msze Św.

• pn., wt., czw., pt., sob. 8:00
  • środa, I piątek miesiąca 17:00
  • niedziela 08:00, 10:00, 12:00
  • dni powszednie miesiące:
    maj, czerwiec, październik 17:00

Plebania

Zapraszam wszystkich w:

• poniedziałki: 18:00-19:00
  • środy: 18:00-19:00
  • piątki: 18:00-19:00
  • W niedziele i święta kancelaria nieczynna.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU 14 GRUDNIA 2014

6b62dde2-ee07-58fd-b757-d817d0ba81f1.jpg

1. Nawiedzenie rodzin w Jasnogórskim Obrazie Najświętszej Maryi Panny trwa na ulicy Niepodległości.

2. Msza święta "Roraty" będzie w tym tygodniu odprawiana w poniedziałek o godz. 8 i od czwartku codziennie z wyjątkiem IV niedzieli adwentu. Zgodnie z tradycją "Roraty" powinny być odprawiane o brzasku dnia. Od 17 grudnia wszystkie formularze mszalne maja charakter maryjny. Bardzo proszę o przynoszenie świec roratnich na Mszę roratnią.

3. Rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O. Dominik Byblewski z Zakonu Ojców Paulinów. Rekolekcje od 14 grudnia do 16 grudnia. Msze święte w poniedziałek i wtorek o godz. 8, 16 i 17. Dzień spowiedzi w poniedziałek 15 grudnia. Spowiedź w czasie mszy świętych. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 16 grudnia od godz. 10. Chorych proszę zgłaszać do poniedziałku włącznie.

4. Dzisiaj w budynku OSP Kampinos odbywa się świąteczna aukcja „Patrolu świętego Mikołaja” o godz. 17. Dochód z aukcji i kiermaszu zostanie przeznaczony dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy, które otrzymają świąteczne paczki.

5. W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy "Dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie”.Zebraliśmy ofiarę w wysokości 712.60, która została już przekazana

6. Dzisiaj przy stoliku pod chórem parafialny Zespół Caritas rozprowadza jeszcze świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla najuboższych dzieci.

7. Pan organista roznosi opłatki wigilijne.

Dzisiaj od 13,30 dokończenie ul. Niepodległości.

Środa Chopina od kościoła i Kampinos A przy trasie do Wiejcy.

Czwartek Niepokalanowska.

Piątek ul. Szkolna

Sobota Józefów, Koszówka, Narty, Granica, Bieliny.

Niedziela Korfowe, Osiedle za szkołą.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy chrześcijańskim pogrzebem śp. Jana Zbigniewa Zaranowicza. Wieczny odpoczynek......

9. Tygodniki katolickie.