Kościół w Kampinosie

Parafia Kampinos

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego korzystania z naszego mini portalu poświęconego parafii w Kampinosie. Znajdują sie tu wszelkie aktualności i informacje.

Msze Św.

• pn., wt., czw., pt., sob. 8:00
  • środa, I piątek miesiąca 17:00
  • niedziela 08:00, 10:00, 12:00
  • dni powszednie miesiące:
    maj, czerwiec, październik 17:00

Plebania

Zapraszam wszystkich w:

• poniedziałki: 18:00-19:00
  • środy: 18:00-19:00
  • piątki: 18:00-19:00
  • W niedziele i święta kancelaria nieczynna.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 30 LISTOPADA 2014

c6a73445-471e-5bde-823e-a5fe77306b39.jpg

1. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny I niedzielą adwentu. Jest to czas przygotowania do radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu 14 grudnia br.

Rozpoczynamy w Kościele Powszechnym Rok Życia Konsekrowanego.

2. Nawiedzenie rodzin w Jasnogórskim Obrazie Najświętszej Maryi Panny trwa na ulicy Niepodległości.

3. Msza święta "Roraty" będzie odprawiana w poniedziałki i w soboty o godz. 8,00. Zgodnie z tradycją "Roraty" powinny być odprawiane o brzasku dnia. Bardzo proszę o przynoszenie świec roratnich na Mszę roratnią.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Różaniec w intencji powołań odmówimy o godz. 7,30, a po Mszy św. o godz. 8 nabożeństwo adoracyjne z racji I czwartku miesiąca.

5. W tym tygodniu 5 grudnia przypada I piątek miesiąca. Od godz. 8,30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie chorych do czwartku włącznie. O godz. 16,00 Droga Krzyżowa, od godz. 16,20 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, o godz. 17 Nabożeństwo Eucharystyczne i Msza święta.

6. W sobotę 6 grudnia po mszy świętej roratniej nabożeństwo I soboty miesiąca o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7. W sobotę 6 grudnia spotkanie katechetyczne dla dziewcząt z pierwszych klas ponadgimnazjalnych o godz. 14.

8. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12 nabożeństwo eucharystyczne I niedzieli miesiąca.

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić "Dzień solidarności" z Kościołem na Wschodzie. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek.

10. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Maksymilian” zaprasza w dniu 7 grudnia (w przyszłą niedzielę) w godzinach 12 do 16 na oddanie krwi, która odbędzie się w Kampinosie na parkingu przy Urzędzie Gminy.

11. W przyszłą niedzielę przy stoliku pod chórem parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzać świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla najuboższych dzieci.

12. Pan organista rozpoczyna roznoszenie opłatków wigilijnych. W sobotę 6 grudnia rozpoczyna od Wiejcy.

Poświęcenie opłatków.

13. Tygodniki katolickie.